Polska Chrześcijańska Służba
e-mail: pchswarszawa@gmail.com

Przeglądające Słowo dla każdego, który uważa się za wierzącego chrześcijanina. Badaj samego siebie, dopóki nie jest za późno. Sprawdź czy masz zbawiającą wiarę, która otworzy szeroko bramę Nieba przed Tobą. Pewność zbawienia w Jezusie Chrystusie jest możliwa, ponieważ ten kto jest w Chrystusie już nie jest potępiony Rz 8,1 Co to oznacza być w Chrystusie zobaczymy na przykładzie poniższego rozważania o młodzieńcu ...

Czytaj więcej...

"A ja chcę do Nieba - tam moje miejsce jest" - fragment pieśni, która wyraża pragnienie znalezienia się w wiecznym miejscu szczęścia i bezwarunkowej miłości oraz bezgranicznej obecności miłującego Boga. To prawdziwe i stałe pragnienie jakie wyrażają wierzący oczekujący II przyjścia Chrystusa. Czy czekasz z niecierpliwością na wejście do Nieba? To prawdziwy test naszej miłości do Boga - pragnienie stałego przebywania w Jego obecności.

Czytaj więcej...

Christianity is not a religion, a sect, a religious denomination, but is a belief in the living person of Jesus Christ

Czytaj więcej...

2 List do Tymoteusza jest ostatnim napisanym listem przed śmiercią ap. Pawła. Co najważniejszego zawrzeć na  kilku skrawkach pergaminu do ukochanej osoby mając świadomość, że się jej nigdy nie zobaczy na ziemi? Mamy tutaj krótkie przesłanie chrześcijańskie dla każdego wierzącego, który ma wziąć te prawdy i zastosować w swoim życiu - bo od tego zależy jego doczesne życie - obfite, kompletne i spełnione z nagrodą wieczną w Niebie.

Czytaj więcej...

Bez modlitwy nie ma prawdziwego chrześcijaństwa. Ale czym jest modlitwa? Czy mechaniczne wypowiadanie słów jest rozmową, którą akceptuje Bóg?  Nie ma zwycięskiego życia chrześcijańskiego bez właściwej modlitwy Przyjrzyjmy się co Biblia mówi na ten jak często zaniedbany temat.

Czytaj więcej...